50 SORUDA HERKES İÇİN İLK YARDIM

İlk yardım konularını bir bütün olarak alan kitabımız, bulunduğu her ortamda başına gelebilecek acil bir durumda nasıl ilk yardım uygulanması gerektiği hakkında bilgi almak isteyen herkes için hazırlanmıştır.

Ancak, ilk yardım uygulayacak olan kişilerin, öncelikli amaçlarının kişilere zarar vermemek olduğunu ve hayati tehlike oluşturabilecek müdahalelerde bulunmamaları gerektiğini bilmeleri gerekmektedir. Bu nedenle de özellikle uygulamalar için “Temel İlk Yardım Eğitimi” almış olmaları çok önemlidir. Kitabımız, sadece bilgi amaçlı kullanılmaktadır.

İlk yardımı önemseyen, öncelikle çok sevdiğimiz öğrencilerimize ve hayat kurtarmayı amaçlayan herkese kitabımızı armağan ediyor ve bu yolda başarılar diliyoruz.

UZM. EBE ÖZLEM DEMİR – Altınbaş Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu İlk ve Acil Yardım Program Başkanı

UZM. HEMŞİRE AHSEN GÜLİZAR YILMAZ – Altınbaş Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu İlk ve Acil Yardım Programı Öğretim Görevlisi

UZM. HEMŞİRE ÖZLEM KARAGÖL – Altınbaş Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu İlk ve Acil Yardım Program Başkanı ( II. Öğretim )

DR. ZELİHA DOĞAN – Altınbaş Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu İlk ve Acil Yardım Programı Öğretim Görevlisi

UZM. BİYOLOG REYHAN ÖZÇELİK

50 Soruda Herkes İçin İlk Yardım kitabını satın almak için tıklayınız.